PPWealth Management

Naší vizitkou je spokojený klient.

Sjednat schůzku
Kdo jsme?

Činnost PPWM

Jsme tým profesionálů, kteří Vám pomohou se správou Vašich financí. Naši kolegové mají letité zkušenosti ve finančním sektoru (z bank, pojišťoven, makléřských sítí), nebo se na začátku své kariéry od těchto zkušenějších kolegů důsledně učí. Náš rozličný tým spojuje především zájem o klienta a jeho potřeby a vždy stojíme na klientově straně. Zajistíme Vám například nejlepší podmínky pro Vaši hypotéku. Po společné konzultaci najdeme nejvhodnější poměr ceny a krytí u pojišťoven nebo správný poměr rizika a výnosu u Vašich spořících a investičních produktů. Naší prioritou je vždy Vaše spokojenost. Spolupracujeme s odborníky ve světě realit, a i zde Vám můžeme poskytnout asistenci. Neprodáváme konkrétní produkty, ale stojíme za klientem.

S čím Vám můžeme pomoci?

Úspory, pojištění a investice

Rádi byste zhodnotili své volné finanční prostředky? Nebo naopak potřebujete vybudovali finanční rezervu? Na příjemné schůzce s našimi poradci proberete své zkušenosti, toleranci k riziku, shrneme si Váš současný stav, a především Váš cíl. Podle toho Vám dokážeme navrhnout nejvhodnější obecnou strategii či plán, abyste byli finančně spokojení.

Spotřebitelský úvěr

Potřebujete pomoci s financováním nemovitosti nebo financovat jakýkoliv jiný záměr, na který potřebujete získat finanční prostředky? Proces získání nemovitosti není vždy tak jednoduchý, jak bychom chtěli. Naši profesionálové Vás tímto procesem provedou seriózně, co možná nejpohodlněji a především úspěšně.

Penzijní program

Na rentu je důležité se připravovat co nejdříve. Pokud v době, kdy nebudete již chtít být ekonomicky aktivní, nechcete spoléhat čistě na státní důchod, je vhodné si připravit vlastní penzijní plán, vybudovat si dostatečnou finanční rezervu, kterou budete moci čerpat i do konce života. Možností a modelů existuje mnoho, náš majetkový poradce Vám pomůže vybrat tu nejvhodnější cestu pro dosažení Vašeho cíle.

Reality

Mezi našimi spolupracovníky máme i řadu skvělých odborníků na nemovitosti, kteří Vám pomohou prodat Vaši nemovitost, případně najít novou. Potřebujete-li nemovitost na pronájem a přejete si tak zhodnotit své volné prostředky, pomůžeme Vám najít i nemovitost rovnou s nájemníky.

Kontakt

Napište nám