PPCapital, s.r.o.

Výkup, rekonstrukce a prodej nemovitostí.

Sjednat schůzku
Kdo jsme?

Seznamte se s PP Capital

Naše dceřiná společnost PP Capital má na starosti nemovitosti. Na realitním trhu vyhledáváme nemovitosti, jejichž prodejní cena je výrazně pod běžnou tržní cenou. Obvyklým důvodem je pohodlí nebo požadovaná rychlost prodeje, právní vady, neshody mezi spolumajiteli, exekuce, popřípadě nevyhovující stav. Tyto problémy v rozumném čase s co nejmenšími náklady odstraníme a nemovitost nadále prodáváme za tržní cenu.

Služby

S čím Vám můžeme pomoci?

Prodej

Pokud jste se dostali do nepříjemné situace a potřebujete rychle zpeněžit svou nemovitost, jsme tu pro Vás. Buď od Vás nemovitost koupíme přímo my, nebo Vám co nejrychleji najdeme kupce ve spolupráci s našimi partnery.

Investice volných financí do realit

Máte volné finanční prostředky, pro které hledáte zajímavé zhodnocení, ale chcete mít co nejméně starostí? Můžete vložit peníze do některých projektů naší společnosti. Ohledně zhodnocení a délky investice Vám můžeme představit různé varianty.

Koupě

Sháníte nemovitost pro sebe, na pronájem, pro děti? Popovídáme si o Vaší představě o hledané nemovitosti a my Vám pomůžeme s jejím vyhledáním a přednostně se dostanete k našim nově nabraným nemovitostem. Případně Vás můžeme propojit s našimi partnery pro oblast realit.

Realizace

Výkup zdevastovaného bytu po 30 letech nájmu, rekonstrukce a následný prodej.

Majitelka bytu se nechtěla zabývat finančně i časově náročnou rekonstrukcí bytu, natož jednáním a hledáním nových nájemníků, kteří by ji zajistili výnos v podobě nájmu. Za rozumnou cenu prodala nemovitost naší společnosti a utržené peníze svěřila do správy fondu PP Asset Management – Hedge Fund, kdy tak neztratila jediný výnosový měsíc a její čistý zisk se dokonce navýšil. Společnost PP Capital provedla rekonstrukci nemovitosti a po tomto zhodnocení ji nabídla k prodeji. Nový majitel ihned nastěhoval své nájemníky. Investoři, kteří se podíleli na financování této transakce vydělali 5% během pěti měsíců.

Kontakt

Napište nám

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.