Spolek Vlčí máky

Spolek Vlčí máky pomáhá primárně novodobým válečným veteránům, v rámci kapacit obecně všem, kdo slouží (sloužili) ozbrojených silách a bezpečnostních sborech.

Jsme přesvědčeni, že tito lidé – kteří za nás nasazují život – si zaslouží společenskou úctu, podporu a zastání v případech, kdy se ve službě setkají s nespravedlností, nebo se k nim životní štěstí obrátí zády.

Poskytujeme jim poradenství, pomáháme jim zajistit právní služby, najít nové pracovní uplatnění v civilní sféře, překlenout nepříznivou finanční situaci. Dokázali jsme již dokonce vrátit do plnohodnotného života dva veterány – bezdomovce, a to během dvou měsíců.

V neposlední řadě s pomocí našich partnerů poskytujeme (nejen) veteránům celou řadu slev na různé produkty a služby. Zapojené firmy tak spolu s námi říkají: „Děkujeme, Vážíme si vás.“

Dne 11. listopadu si připomínáme Den válečných veteránů, jejichž symbolem je již od první světové války květ vlčího máku. Koupí nejen máčků do klopy na našem charitativním e-shopu nás ovšem můžete podpořit celoročně, stejně tak darem na transparentní účet 6075222/0800. Ve spolku působí výhradně neplacení dobrovolníci.

Podrobné informace, odkazy na webové rozcestníky našich konkrétních programů a kontakty naleznete na www.spolekvlcimaky.cz ( naléhavých případech můžete v odpoledních a večerních hodinách volat na 606 417 628).

Kontakt

Napište nám

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.