Setkání s investory na dostizích

V sobotu 16. července proběhlo setkání s investory našeho fondu ve Velké Chuchli. V soukromém salónku s výhledem na cílovou rovinku si bylo možné užít finiš koňských dostihů. Po celé odpoledne měli naši klienti k dispozici bohatý raut včetně alkoholických a nealkoholických nápojů. Ale skutečnou lahůdkou byl soukromý bookmaker, který přijímal sázky na jednotlivé dostihy. Tím bylo o správné vzrušení ze závodů postaráno.

Ten den se běžela 43. Cena Latiny, nad kterou převzal patronát právě náš fond. Proto byl hlavní závod dne pojmenován Cena PP Asset Management a cenu vítězi předal náš ředitel a portfolio manažer Pavel Pospíšil. Tímto ještě jednou srdečně gratulujeme žokeji Davidu Liškovi a jeho klisně Jacinthe.

Setkání s investory se neslo v příjemném duchu a doufáme, že si akci užili stejně jako my. K radosti našich investorů snad přispěly i naše letošní výsledky. Akciové trhy letos zažívají jeden z nejhorších půlroků v historii. Americký index za prvních šest letošních měsíců odepsal přes dvacet procent. Obdobně si vedly evropské trhy a vzácné kovy také zatím moc radosti svým majitelům neudělaly. Jsme rádi, že naše aktivní správa majetku a investiční strategie vhodně zafungovaly a my mohli investorům za letošní půlrok zhodnotit prostředky o 3,93 % zisku.

P.S.: Od letošního května mohou naši investoři využít nového investičního produktu, který je zaměřen pouze na intradenní obchodování. Tuto strategii jsme s několika investory rok testovali a dosáhli v průměru přes čtyři procenta výnosu měsíčně.

Kontakt

Napište nám

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.