PPStructured Products, s.r.o.

Investiční produkty pro náročné.

Sjednat schůzku

Kdo jsme?

Naše dceřiná společnost PP Structured Products má za úkol připravovat velmi náročným profesionálním investorům strukturované produkty, zajištěné produkty apod. Některé produkty naopak jsou vhodné pro přímé investování.

Produkt

Brent

41.3 USD Nákup
45.8 USD Prodej
10.5 % Zisk

Na začátku roku 2020 jsme spekulovali na nárůst ceny v ropě. Tento certifikát byl velmi konzervativní v tom, že se jednalo o konzervativni spekulaci s potvrzeným vstupem a větší pravděpodobností na růst této komodity.

Právě ropě se povedlo co žádnému aktivu ještě nikdy předtím. Dostala se u futures kontraktů pod zápornou hodnotu způsobeno několika světovými událostmi. Nás zajímal tento certifikát z toho důvodu, že přinesl adekvátní zhodnocení pro budoucí klienty, ale taktéž z fundamentálního hlediska podpora amerického prezidenta Trumpa a zamezení větších propadů této komodity.

Z technického hlediska jsme spekulovali na zaplnění break-away gapu, který se stal na začátkem roku 2020. Certifikát jsme vytvořili v době, kdy nás chránilo několik levelů na denní bázi a tím i potvrdilo naši tezi. Celkové zhodnocení pro klienty činí 10.5% během 3 měsíců.

Zhodnocení

S čím Vám můžeme pomoci?

Zhodnocení Vašich volných financí. Obvykle se jedná o přípravu konkrétních strukturovaných certifikátů, kdy má klient jasný požadavek, do jakých aktiv chce investovat, případně si přeje produkt s rozumnou návratností. Konkrétní nastavení závisí na preferenci klientů. Naše služby jsou primárně určeny kvalifikovaným investorům.

Kontakt

Napište nám

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.