KariéraPracovní pozice

Hledáme kandidáty na pozice

Přihlásit
Pozice

Trader

Co Vás u nás čeká?

Během zkušební doby Vás zaučíme v základech naší investiční a intradenní obchodní strategie. Po zácviku Vám svěříme ke správě portfolio a Vy jej budete pod vedením hlavního tradera zhodnocovat.

Co od Vás potřebujeme?

Znalosti a zkušenosti jsou nepostradatelné, ale spoustu jich získáte u nás. Proto je zásadní pracovní nasazení, snaha se učit novým věcem a neustále se vzdělávat. Schopnost pracovat pod tlakem a umět se co nejlépe rozhodovat při dodržování interních pravidel je zcela zásadní.

Jaká bude Vaše odměna?

Základem Vaší odměny je fixní složka, ale daleko zajímavější pro Vás budou jistě bonusy, které obdržíte na základě výnosu, který doručíte firmě potažmo našim klientům.

Pozice

Obchodní zástupce

Co Vás u nás čeká?

Komunikace s našimi klienty (email, telefon, videokonference i osobní schůzky) a prezentace našich produktů. Uplatňujeme poradenský přístup a spokojenost klienta máme na prvním místě. Někteří klienti nás kontaktují sami, některým voláme na základě jejich poptávky, s tím vším Vám pomůže naše call centrum a samozřejmě se nebráníme ani Vaší vlastní akvizici.

Co od Vás potřebujeme?

Z regulatorních důvodů je třeba mít minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou, praxe z banky, pojišťovny, stavební spořitelny je vítaná, nikoliv nezbytná. I jako nováček se mnoho naučíte od zkušeného týmu a manažera. Důležitý je drive, tah na branku a snaha dosáhnout skvělých výsledků.

Jaká bude Vaše odměna?

Můžete počítat s fixní odměnou a zajímat Vás jistě bude i incentivní systém, kdy obdržíte každý měsíc bonusy na základě dodané produkce.

Pozice

Back Office, Asistentk/a

Co Vás u nás čeká?

Budete v každodenním kontaktu s klienty, poradci, manažery a tradery… Uvědomujeme si, že vynikající sistent/ka je pro chod firmy zcela zásadní člověk a také si Vás tak budeme vážit. Budete se věnovat běžné administrativní činnosti, jako zpracování smluv, vítání klientů, tak postupně budete prohlubovat své znalosti ve všech oblastech našeho byznysu.

Co od Vás potřebujeme?

Pozice vhodná též pro studenty, co ještě neumíte Vás rychle naučíme, zásadním úkolem bude udržovat pohodu na kanceláři a plynulý chod kanceláře a všech procesů. Znalost jazyků umíme ocenit, ale bude Vám stačit i perfektní čeština. Hodně budete pracovat s počítačem a MS Officem.

Jaká bude Vaše odměna?

Asistentka je u nás odměňována fixně, ale též má nárok na bonus na základě výsledků firmy. U studentů se dokážeme domluvit též na hodinové sazbě.

Pozice

Analytik

Co Vás u nás čeká?

Vyhodnocování společností ne/veřejně obchodovaných firem. Sledování makro i micro ekonomických ukazatelů a příprava podkladů pro rozhodnutí portfolio manažera či analytické výstupy pro tradery.

Co od Vás potřebujeme?

Odpovídající vzdělání či zkušenosti. Určitě budete potřebovat angličtinu, další jazyk u nás jistě též uplatníte.

Jaká bude Vaše odměna?

Analytik je u nás odměňován fixně, ale též má nárok na bonus na základě výsledků firmy. U studentů se dokážeme domluvit též na hodinové sazbě.

Přihláška

Ozvěte se nám

Vaše motivační dopisy spolu s CV zasílejte prosím na e-mail hr@ppassetmanagement.cz. Se zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete – ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů – souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů společnosti PP Asset Management, a.s. na dobu trvání výběrového řízení.

Kontakt

Napište nám

    Vaše CV

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.